LGS İnkılap Tarihi Kazandıran Sorular

LGS İnkılap Tarihi Kazandıran Sorular

ISBN: 978-605-74923-2-6

YAZAR: Ant Hocam

Soru Sayısı: 495

EBAT: 16×24

44,00 27,00

94 adet stokta

Ürün Açıklaması

Yeni Nesile Yeni Stil Kitap; LGS Kazandıran Sorular

LGS İnkılap Tarihi Kazandıran Sorular Kitabı, Hem LGS öğrencileri hem de 8.sınıf LGS öğrencilerinin derslerine giren Sosyal Bilgiler öğretmenleri için bir başucu kitabı özelliği taşımaktadır.

LGS Kazandıran Sorular Kitabı, Sınava hazırlanan LGS öğrencileri için İnkılap Tarihi konularının tamamını bilgi ve yorum olmak üzere soru-cevap şeklinde öğrencilere pratik olarak sunmakta ve konunun öğrenilmesini kolaylaştırmaktadır.

LGS Kazandıran Sorular Kitabı, LGS Senden Ne ister? Bölümü ile öğrencilere o konu ile ilgili MEB’in sorabileceği kazanımları sunmakta ve böylece öğrencinin dikkatini sınavda çıkabilecek soru içeriğine çekmektedir.

LGS Kazandıran Sorular Kitabı, LGS Senden Ne İster? Bölümü içinde öğrencilere geçmiş dönemlerdeki LGS sınavları hakkında istatistik bilgileri vermekte, öğrencilerin o konuyla ilgili kaç soru çıktığını ve MEB’in o konuya ne kadar önem verdiğini gösteren bir kitaptır.

LGS Kazandıran Sorular Kitabı, LGS sınavının dışında 8.sınıf öğrencileri için okula yardımcı yazılılara hazırlık kitabı özelliği de taşımaktadır.

LGS Kazandıran Sorular Kitabı, Sadece konu anlatım kitabı değil aynı zamanda öğrencinin deneme sınav sonuçlarını işleyip takibini yapabileceği bir kitap önemli görülen yerleri not alabileceği bir defterdir.

LGS Kazandıran Sorular Kitabı, 8.sınıfların İnkılap Tarihi derslerine giren öğretmenler için de işlediği konuyu kolayca pekiştirebileceği öğrencilerine gönül rahatlığıyla önerebileceği bir kitaptır.

Hepsi ve Daha Fazlası  LGS Kazandıran Sorular Kitabında.

(75 Tl ve Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo İmkanı)

Kargo ve Teslimat

Kargo ve teslimat detaylar: Vatan ve Aras kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Call Now Button